Yakıt Sistemi Katkıları

Yakıt Sistemi Katkıları

Düzgün bir şekilde bakımı yapılan yakıt sistemi, aracınızın olması gerektiği gibi çalışmasını sağlamanın anahtarlarından biridir. ARDINA ürünlerimizi yakıt sisteminizde kullanarak yakıt verimliliğini en üst düzeye çıkarmaya, aracınızın performansını artırmaya ve kaba rölanti, zayıf hızlanma, tökezleme ve durma gibi sorunların önlenmesine yardımcı olacaksınız.

Nasıl çalışır?

Yakıt sistemi, araçta yakıtın depolanmasını sağlar, partikülleri filtreler, yakıtı emme havası sistemine iletir ve motorda en verimli yanmayı (yani en yüksek yakıt verimliliğini) sağlamak için hava ile benzini doğru oranda karıştırır.

Benzin akışınızın engellenmediğinden emin olmak, paranızın karşılığında en fazla kilometreyi elde etmek için hayati önem taşır. Benzininizin optimum kullanımına, yakıt sisteminde performans düşürücü tortuların birikmesiyle mücadele edilerek yardımcı olunur. Günümüzün modern motorları, tortu oluşumuna her zamankinden daha duyarlıdır.

Mevduatın 2.000 km kadar kısa bir sürede oluşmaya başladığı tespit edilmiştir. Araştırmalar, tortuların yakıt verimliliğinizi yüzde 11’e kadar azaltabileceğini göstermiştir. Mevduat:

Yakıt Enjektörü ve Karbüratör Tortuları

Yakıt enjektörleri ve karbüratörler, yakıtı motora doğru bir şekilde ince bir spreyle ölçmek için tasarlanmıştır. Yakıt enjektörü ve karbüratör tortuları, yakıt akışını azaltabilir ve motora benzinin püskürtme şeklini değiştirerek güç kaybına, yakıt ekonomisinin azalmasına ve egzoz emisyonlarının artmasına neden olabilir.

Emme Valfi Mevduatları

Emme valfleri, yüksek yanma sıcaklıklarına maruz kalır ve tortu birikmesine karşı hassastır. Emme valfi tortuları, motora hava akışını kısıtlayabilir ve hava/yakıt oranını olumsuz etkileyerek gücün azalmasına ve daha yavaş hızlanmaya, ayrıca motor soğukken tökezlemeye ve duraksamaya neden olabilir.

Yanma Odası Tortuları

Yanma odası tortuları, benzinin yandığı sıcaklığı olumsuz bir şekilde artırarak vuruntu ve çınlamaya, artan egzoz emisyonlarının yanı sıra daha yavaş hızlanmaya ve zayıf yakıt ekonomisine yol açar.

NASIL YAPIYOR?

ARDINA Dizel Detox Pro, ARDINA Benzinli Detox Pro, ARDINA Benzin Arıtma, ARDINA Dizel Arıtma, ARDINA Benzin Enjektör & Karbüratör Temizleyici ve ARDINA Dizel Enjektör Temizleyici gibi ürünler, hem mükemmel temizlik sağlayan hem de son derece etkili katkı maddeleri ve deterjanlardan oluşan çok amaçlı bir pakettir. ve temiz performans tutun.

Bu katkı maddeleri ve deterjanlar, yakıt tarafından motorun çeşitli bölümlerine iletilir. Bu ürünlerin kullanımı, üstlerinden geçerken birikintileri yumuşatır ve çözer ve nihayetinde bunları kritik motor parçalarının yüzeylerinden uzaklaştırır, böylece bunlar yanma odasına süpürülebilir ve yakıtla zararsız bir şekilde yakılabilir, böylece kaybedilen gücü ve hızlanmayı geri kazanır ve tıkanmayı giderir. Optimum motor performansı için kirli yakıt enjektörleri.